Przejdź do głównej zawartości

Energia jako siła materii.

 


Jako masażystka pracuję z ciałem i subtelną energią. Myśl ludzka wyprzedza wszelkie, niewyobrażalne prawidła i staje się metodą w leczeniu chorób. Nigdy nie przepadałam w szkole za fizyką. Na studiach biofizyka, stała się na tyle interesująca, iż przytoczę pewne tezy z tegoż pola nauki. Energia wypełnia materię na poziomie atomów, cząsteczek i elementarnych fal. Nie bez powodu Max Planck otrzymał w 1918 roku Nagrodę Nobla. Materia to siła , która kryje się w sposób świadomy. Jeśli zaobserwujemy dwa bursztynu, leżące blisko siebie. Zauważymy, iż będzie je łączyła niewidzialna, wspomniana siła wody, ściągająca je do pierwotnej, macierzystej przestrzeni. Kirlianowi udało się sfotografować wyładowanie koronowe. Świeży, zdrowy liść emanuje jaskrawą, barwną aurą. Po przekrojeniu rośliny widzimy tę samą aurę, jako obrys. Zjawisko nazywane jest efektem fantomowego liścia.

W medycynie energetycznej uważa się, iż każdy organizm ożywiony jak i nie, posiada pole eteryczne. Tao to osobisty ładunek każdego z Nas. Doświadczenia naukowe obrazują, że ludzie, którzy doświadczyli śmierci klinicznej, widzieli piękne światło. Nauka wyjaśnia ten stan jako fragment mózgu odpowiedzialny za postrzeganie ciała, czyli skrzyżowania skroniowo- ciemieniowe, tworzące owe poczucie bywania poza ciałem.

Pracując już jakiś czas z ludźmi, kilkanaście razy miałam w rękach niesamowite mrowienie wręcz przeszły mnie prądy. Okazuje się, iż moja wysoka wibracja energetyczna zetknęła się z cząsteczkami biopola pacjenta. Ręce stały się korytarzem siły, która wyzwoliła w ciele chorego niesamowite powody do pełnej regeneracji.  „Leczenie to autonomiczna reakcja na określoną potrzebę”. Jill Blakeway zajmująca się akupunkturą, wyleczyła ból fantomowy za pomocą siły sugestii. Wykonała zabieg akupunktury w myślach, to znaczy powbijała igły w miejsca, w którym nie było już kończyny dolnej. Projekcję przeprowadziła w sposób skrupulatny, co wywołało efekt placebo. Pod wpływem tego działania, ból zniknął. Często masując człowieka, wyobrażam go sobie jako zdrowego, uśmiechniętego, biegającego boso po trawie. Wytwarzam obraz pozytywny. Podobne ćwiczenie sugeruję Wam Drodzy Czytelnicy.

Zaprojektujcie sobie w umyśle 10 rzeczy, które wywołują uśmiech na Waszych twarzach. Proces uzdrawiania zaczyna się w momencie puszczania negatywnych emocji np. wybaczania krzywd.

Dla mnie prywatnie - niepowtarzalne rezultaty uzyskali Bengston i Krinsley. Za pomocą eksperymentów poznawczych spowodowali remisję nowotworów u myszy. Zatem energia leczy ze stanów beznadziejnych, co jest potwierdzone naukowo. Co więcej pasja uczonych przekaracza granice konwencjonalnej nauki. 

Przechodząc do wykorzystania maszyn w fizjoterapii, zafascynowały mnie modele cybernetyczne. Co to takiego? Wszelkiego rodzaju obrazowanie trójwymiarowe, sterowane protezami za pomocą fal mózgowych. Reoambulator pomaga uczyć chodzić na nowo, co jest przyszłością dla osób niepełnosprawnych. Masaże, osteopatia, chiropraktyka otwierają ciało na cudowną energię. Światło energetyczne jako droga taotyczna , będąca kierunkowskazem dla odczuwających ból fizyczny, czy psychosmatyczny.

W tym trudnym czasie epidemii ładujmy nasze głowy słońcem, niech każdy jego promień będzie stwarzał nowy, piękny dzień.

Katarzyna Karska.


Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Choroba zwyrodnieniowa- metodyka pomocy.

  Przeciążenia długotrwałe działają na stawy i tkanki okołostawowe w postaci obciążeń, które przekształcają się w zwyrodnienia. Mamy do czynienia z czynnikiem wielostrukturowym na wielu poziomach funkcjonowania ciała. Zwyrodnienia wymieniamy w obszarach: stawu skroniowo- żuchwowego stawów międzykręgowych w odcinku szyjnym i piersiowym stawu krzyżowo- biodrowego stawu ramiennego stawu łokciowego stawu nagarstkowego i śródrecznego kciuka stawów międzypaliczkowych stawu kolanowego stawu skokowego dolnego Nie zawsze choroba zwyrodnieniowa powoduje ból. Jednak zużycie chrząstki jak i badania, unaoczniają uszkodzenie krążka międzykręgowego. Ważnym elementem mięśni jest pełen zakres ruchu, który zaopatrza chrząstkę stawową w substację odżywcze, pozbawione toksyn. Nasz ruch jest generowany za pomocą poziomu ruchowego, uaktywnianego przez mózg. Ruch można nazwać potocznie architektem struktur powięziowych. Czy wiesz, że niepełne wykorzystanie ustawień kątowych t

Masaż liftingujący twarz.

Stres, zanieszczyszczone powietrze , bezsenność, promienie UV – mogą narazić Twoją wrażliwą cerę na suchość i szybsze starzenie się. Głównym winowajcą są wolne rodniki, czyli niestabilne atomy o sile niszczącej. Jeśli palisz tytoń, jesz smażone potrawy, przebywasz często w ruchu ulicznym , nie mam dla Ciebie dobrych informacji. Twoja cera traci życie. Zawartość kolagenu podczas menopauzy maleje o 30 procent, co sprawia spadek estrogenu. Niegdyś Indyjki wytwarzały naturalne kosmetyki, lecz współczesność zdominowała rynek chemią nawet tam, gdzie słowo to było jednostkową sprawą. Gdy unosisz brwi pracują miesień czołowy, podłużny i okrężny oka. Kiedy chcesz posłać komuś buziaka, aktywny jest miesień policzkowy. Często też śmiejesz się, wzmagając tym samym mięsień śmiechowy, czy jarzmowy większy/ mniejszy. Sama zatem widzisz, ile mięśni jest w ruchu.  Ruchu niczym układanka, puzzle. Wydzielające się gruczoły łojowe, potowe oraz melanina tworzą barierę ochronną skóry. Na pewno wiesz, ze