Przejdź do głównej zawartości

Energia jako siła materii.

 


Jako masażystka pracuję z ciałem i subtelną energią. Myśl ludzka wyprzedza wszelkie, niewyobrażalne prawidła i staje się metodą w leczeniu chorób. Nigdy nie przepadałam w szkole za fizyką. Na studiach biofizyka, stała się na tyle interesująca, iż przytoczę pewne tezy z tegoż pola nauki. Energia wypełnia materię na poziomie atomów, cząsteczek i elementarnych fal. Nie bez powodu Max Planck otrzymał w 1918 roku Nagrodę Nobla. Materia to siła , która kryje się w sposób świadomy. Jeśli zaobserwujemy dwa bursztynu, leżące blisko siebie. Zauważymy, iż będzie je łączyła niewidzialna, wspomniana siła wody, ściągająca je do pierwotnej, macierzystej przestrzeni. Kirlianowi udało się sfotografować wyładowanie koronowe. Świeży, zdrowy liść emanuje jaskrawą, barwną aurą. Po przekrojeniu rośliny widzimy tę samą aurę, jako obrys. Zjawisko nazywane jest efektem fantomowego liścia.

W medycynie energetycznej uważa się, iż każdy organizm ożywiony jak i nie, posiada pole eteryczne. Tao to osobisty ładunek każdego z Nas. Doświadczenia naukowe obrazują, że ludzie, którzy doświadczyli śmierci klinicznej, widzieli piękne światło. Nauka wyjaśnia ten stan jako fragment mózgu odpowiedzialny za postrzeganie ciała, czyli skrzyżowania skroniowo- ciemieniowe, tworzące owe poczucie bywania poza ciałem.

Pracując już jakiś czas z ludźmi, kilkanaście razy miałam w rękach niesamowite mrowienie wręcz przeszły mnie prądy. Okazuje się, iż moja wysoka wibracja energetyczna zetknęła się z cząsteczkami biopola pacjenta. Ręce stały się korytarzem siły, która wyzwoliła w ciele chorego niesamowite powody do pełnej regeneracji.  „Leczenie to autonomiczna reakcja na określoną potrzebę”. Jill Blakeway zajmująca się akupunkturą, wyleczyła ból fantomowy za pomocą siły sugestii. Wykonała zabieg akupunktury w myślach, to znaczy powbijała igły w miejsca, w którym nie było już kończyny dolnej. Projekcję przeprowadziła w sposób skrupulatny, co wywołało efekt placebo. Pod wpływem tego działania, ból zniknął. Często masując człowieka, wyobrażam go sobie jako zdrowego, uśmiechniętego, biegającego boso po trawie. Wytwarzam obraz pozytywny. Podobne ćwiczenie sugeruję Wam Drodzy Czytelnicy.

Zaprojektujcie sobie w umyśle 10 rzeczy, które wywołują uśmiech na Waszych twarzach. Proces uzdrawiania zaczyna się w momencie puszczania negatywnych emocji np. wybaczania krzywd.

Dla mnie prywatnie - niepowtarzalne rezultaty uzyskali Bengston i Krinsley. Za pomocą eksperymentów poznawczych spowodowali remisję nowotworów u myszy. Zatem energia leczy ze stanów beznadziejnych, co jest potwierdzone naukowo. Co więcej pasja uczonych przekaracza granice konwencjonalnej nauki. 

Przechodząc do wykorzystania maszyn w fizjoterapii, zafascynowały mnie modele cybernetyczne. Co to takiego? Wszelkiego rodzaju obrazowanie trójwymiarowe, sterowane protezami za pomocą fal mózgowych. Reoambulator pomaga uczyć chodzić na nowo, co jest przyszłością dla osób niepełnosprawnych. Masaże, osteopatia, chiropraktyka otwierają ciało na cudowną energię. Światło energetyczne jako droga taotyczna , będąca kierunkowskazem dla odczuwających ból fizyczny, czy psychosmatyczny.

W tym trudnym czasie epidemii ładujmy nasze głowy słońcem, niech każdy jego promień będzie stwarzał nowy, piękny dzień.

Katarzyna Karska.


Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Rodzaje masaży.

 NOWOŚĆ DRENAŻ LIMFATYCZNY CIAŁA I TWARZY METODĄ NIEMIECKĄ !!!

Medycyna psychosomatyczna.

Dusza, ciało i rozum to jedna wielka substancja chemiczna porównywana z miłością, gdzie wszystko jest szczęściem. Gdyby było tak pięknie, a uczucie szybko by kwitło - ludzie z pewnością nie zapadaliby na choroby. Wątpliwa kwestia, a raczej często  wręcz niemożliwa. Freud odkrył, iż do naszej nieświadomości trafia stres ukryty, który niszczy i pożera niczym lew, Kartezjusz próbował rozdzielić ciało i duszę na dwie odrębne konstrukcje. Odmienne filozoficznie i medycznie. Inkorporacja, kontrola, autonomia i rywalizacja to szczegółowe etapy rozwoju człowieka. Z pewnością mają wpływ na kształtowanie się osobowości. Naukowcy udowodnili, iż kobieta w ciąży nosząca pod sercem dziecko musi dbać, by się nie denerwować. Kortyzol to chyba najbardziej niepożądana substancja dla embrionu niszcząca hipokamp. Badania wykazały, że jeżeli młoda mama czyta dziecku bajki, przed jego narodzeniem,  to u niemowlęcia wytwarzają się jakże potrzebne endorfiny. Maluszek zaczyna mocniej niż zawsze ssać kciuka, a

Certyfikaty.