Przejdź do głównej zawartości

Masaż autorski.Masaż relaksacyjny twarzy stosowany jest w celach profilaktyczno-pielęgnacyjnych. Jak sama nazwa mówi ma relaksować i odprężać. Metodyka masażu łączy w sobie formy klasyczne jak i autorskie- opracowane przez masażystę. Bardzo ważnym elementem sesji są uciski twarzy i głowy. Masowana jest również szyja, dekolt i uszy. Przed przystąpieniem do zabiegu przeprowadzam wywiad z pacjentką/ pacjentem. Ta forma kontaktu jest potrzebna zarówno terapeucie jak i osobie korzystającej z tegoż dobrodziejstwa. Rozpoczynam od demakijażu, potem przechodzę do peelingu. Peeling ma funkcję złuszczającą i przygotowuje Nas do dalszych zabiegów kosmetycznych. Oleje zawarte w peelingach naturalnych nawilżają i natłuszczają przesuszony wiatrem naskórek. Zabieg ten nie jest wskazany do cery trądzikowej.

Kolejnym etapem jest masaż. Podgrzany ciepły olej sezamowy, winogronowy czy kokosowy fantastycznie odpręży Twoją zmęczoną buzię. Masaż głowy świetnie zadziała na układ nerwowy. Chciałam podkreślić, że w swojej pracy stosuję wyłącznie produkty naturalne, wegańskie, które są całkowicie bezpieczne i nieuczulające.

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z ZABIEGU :            
- usuwa martwe komórki naskórka i zanieczyszczenia
- poprawia mikrokrążenie i dotlenia skórę
- podkreśla zdrowy koloryt skóry
- niweluje zmarszczki
- podnosi owal twarzy
- skóra jest gładka i świeża
- wpływa pozytywnie na układ nerwowy i sen
- łagodzi migreny

W przypadku stanów zapalnych , podrażnień należy zrezygnować z sesji zabiegowo-
pielęgnacyjnej. W ofercie : uwodzicielska malina, różany ogród i orzeźwiająca ucieczka.

 Zapraszam Cię ciepło na chwilkę zapomnienia.

Masażystka Katarzyna Karska. 


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Równowaga miednicy.

Dysfunkcje stawu biodrowego.

Ból stawu biodrowego jest bardzo nieznośny i dokuczliwy. Pacjenci uskarżają się na objawy dysfunkcyjne takie jak: dolegliwości w stanie spoczynku – atakujące w nocy, zdarzają się również bóle podczas marszu, a także gdy krótkotrwale chodzimy, czy stoimy. Patogeneza koksartozy ma swoje lustrzane odbicie w czynnikach psychogennych. Po pierwsze trzeba wyjaśnić, czym jest dystrakcja? To po prostu odseparowanie od siebie głowy i panewki kości, powodujące brak jej poślizgu po powierzchni stawów. Co jest przyczyną choroby? Na pewno wrodzone predyspozycje strukturalne, nierównowaga statyczna miednicy, zespół Th 12 oraz zespół pseudołąkotkowy kolana. Koksartoza wtórna powstaje również na drodze zwyrodnień, wrodzonych zwichnięć, dysplazji oraz martwicy jałowej. Występują także typowe stany powypadkowe lub pooperacyjne, co wyjaśnia ów stan rzeczy.
Główne objawy chorobowe to : - bóle stawu biodrowego - bóle lędźwiowe - bóle kolan - ból w okolicy stawu krzyżowo- biodrowego - objawy w zespole wiązadeł : b…

Masaż świecą.