Przejdź do głównej zawartości

Masaż liftingujący twarz.


Stres, zanieszczyszczone powietrze , bezsenność, promienie UV – mogą narazić Twoją wrażliwą cerę na suchość i szybsze starzenie się. Głównym winowajcą są wolne rodniki, czyli niestabilne atomy o sile niszczącej. Jeśli palisz tytoń, jesz smażone potrawy, przebywasz często w ruchu ulicznym , nie mam dla Ciebie dobrych informacji. Twoja cera traci życie. Zawartość kolagenu podczas menopauzy maleje o 30 procent, co sprawia spadek estrogenu.

Niegdyś Indyjki wytwarzały naturalne kosmetyki, lecz współczesność zdominowała rynek chemią nawet tam, gdzie słowo to było jednostkową sprawą.

Gdy unosisz brwi pracują miesień czołowy, podłużny i okrężny oka. Kiedy chcesz posłać komuś buziaka, aktywny jest miesień policzkowy. Często też śmiejesz się, wzmagając tym samym mięsień śmiechowy, czy jarzmowy większy/ mniejszy. Sama zatem widzisz, ile mięśni jest w ruchu. Ruchu niczym układanka, puzzle. Wydzielające się gruczoły łojowe, potowe oraz melanina tworzą barierę ochronną skóry. Na pewno wiesz, ze kolagen jest bardzo ważny, bowiem sprężystość skóry zależy właśnie od niego. Przyjacielem zmęczonej twarzy może stać się masaż liftingujący.

Na czym on polega? Poprzez wielokrotne ruchy palcami możemy tkankę naciągnąć, spłycając zmarszczki, podnosimy również owal twarzy, cera jest świetlista i promienista. Świeży wygląd to atut niebywały. Odprężenie i relaks to drugi ważny aspekt każdego masażu. Wygładzenie równa się szczęście, nie zawsze przy pomocy sklapela. Magiczna moc masażu twarzy była ukryta pod pojęciem ajurwedy, czyli nauki życia. Dieta, sport uzupełniają owe pojmowanie tej prastarej teorii egzystencjalnej. Oprócz masażu polecam stosowanie alg, ponieważ zawierają dużo jodu, dzięki czemu cera jest czysta.

DAJE CI GWARANCJĘ, ŻE LIFTING BEZ SKALPELA JEST MOŻLIWY W MOIM GABINECIE .

Twoja twarz, Twój wybór.

Zapraszam.

Masażystka Katarzyna Karska.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Rodzaje masaży.

 NOWOŚĆ DRENAŻ LIMFATYCZNY CIAŁA I TWARZY METODĄ NIEMIECKĄ !!!

Medycyna psychosomatyczna.

Dusza, ciało i rozum to jedna wielka substancja chemiczna porównywana z miłością, gdzie wszystko jest szczęściem. Gdyby było tak pięknie, a uczucie szybko by kwitło - ludzie z pewnością nie zapadaliby na choroby. Wątpliwa kwestia, a raczej często  wręcz niemożliwa. Freud odkrył, iż do naszej nieświadomości trafia stres ukryty, który niszczy i pożera niczym lew, Kartezjusz próbował rozdzielić ciało i duszę na dwie odrębne konstrukcje. Odmienne filozoficznie i medycznie. Inkorporacja, kontrola, autonomia i rywalizacja to szczegółowe etapy rozwoju człowieka. Z pewnością mają wpływ na kształtowanie się osobowości. Naukowcy udowodnili, iż kobieta w ciąży nosząca pod sercem dziecko musi dbać, by się nie denerwować. Kortyzol to chyba najbardziej niepożądana substancja dla embrionu niszcząca hipokamp. Badania wykazały, że jeżeli młoda mama czyta dziecku bajki, przed jego narodzeniem,  to u niemowlęcia wytwarzają się jakże potrzebne endorfiny. Maluszek zaczyna mocniej niż zawsze ssać kciuka, a

Certyfikaty.